MekoTvora.lt

Tvoros, vartai, kelio užtvarai

Vartai

Siūlomi patikimai veikiantys kiemo, aikštelių, patalpų vartai, kurie apsaugos jūsų privačią teritoriją nuo pašalinių automobilių patekimo į ją, bei nepageidaujamų vairuotojų.

Kiemo vartų kaina nuo 300e.

Varstomi vartai

Atveriami vartai yra paprastesni montuoti, bet ir pigesni.

Stumdomi vartai

Gerai norint sutaupyti kiemo, aikštelės erdvę.

KIEMO, AIKŠTELIŲ IR PATALPŲ VARTUS GALIME PAGAMINTI PAGAL JŪSŲ PAGEIDAVIMUS

Tvoros vartai garantuoja saugumą, taip pat tai neatsiejama stiliaus dalis.

Siūlome platų pasirinkimą, geras kainas ir greitą aptarnavimą

Vartų automatinės sistemos

Vartų atidarymas gali būti atliekamas rankiniu būdu. Taip pat, yra dar patogesnis variantas – vartų automatikos, valdomos nuotolinio valdymo pulteliu arba automatiškai nepriartėjus prie vartų atsidarantys savaime.

Kokybiškas pagaminimas

Saugumą ir ilgaamžiškumą užtikrina patikima konstrukcija, kokybiški užraktai bei įvairiems dirgikliams atsparus metalas. Vartų mechanizmas puikiai veikia žiemą ir vasarą, todėl tikrai neturėsite nepatogumų jokiu metų laiku. 

Platus pasirinkimas

Siūlome didelį įvairaus dizaino kiemo ir garažo vartų pasirinkimą. Galite išsirinkti iš daugybės spalvų arba išsirinkti savo norimą, bei įvairias medžiagas ir surinkimo galimybes, bei išvaizdą.

Atliksime visą procesą

Padėsime pilnai visais etapais: nuo pasirinkimo, įrengimo iki vartų priežiūros, remonto. Konsultuojame visais klausymais, bei sudarom sąmatas.

Jums tereikia apsispręsti, kokius vartus norėsite įsigyti – su automatiniu mechanizmu ar stumdomus rankomis. Vartus gaminame pagal kliento nurodytus išmatavimus ir pageidavimus.

Valdykite kiemo vartus telefonu

Vienu mygtuko paspaudimu atidarykite vartus. Jums nereikės nešiotis papildomo pultelio ir galvoti kas atsitiks jeigu pamesite. 

Scroll to Top